Wyprawa Ekstremalnie i Wysoko

I stało się. Artur i Berg, a tym samym wszyscy uczestnicy przyszłorocznych rejsów staną się członkami wyprawy Ekstremalnie i Wysoko (https://www.facebook.com/ekstremalnieiwysoko/).

Celem wyprawy Ekstremalnie i Wysoko – jest dopłynięcie w rejon Upernavik, wyszukanie odpowiedniej ściany granitowej i poprowadzenie na niej najtrudniejszej klasycznej drogi wspinaczkowej w tym rejonie świata. Pomysłodawcą tej wyprawy jest doświadczony i znany w środowisku górskim, wspinacz wielkościanowy Marcin „Yeti”Tomaszewski (https://www.facebook.com/MarcinTomaszwewski/).
Marcin od wielu lat wspina się po ekstremalnych ścianach granitowych, właściwie na całym świecie. Ma wiele solowych przejść wspinaczkowych, zimowych i letnich o których często piszą media górskie uznając jego drogi za wybitne sportowe osiągnięcia dzisiejszych czasów. Artur – sami wiecie – żegluje i zna się na tym… media o nim nie piszą… ale mogłyby :)

Mamy nadzieję, że wyjdzie z tego ciekawe połączenia dwóch światów – żeglarskiego z poziomu morza i górskiego z wysokiego n.p.m :)

Aktualności wyprawy będą pojawiać na facebooku Berga i Wyprawy Ekstremalnie i Wysoko.
https://www.facebook.com/yacht.Berg/
https://www.facebook.com/ekstremalnieiwysoko/?fref=ts

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.